ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

10 липня  на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто питання про стан виплати  заробітної плати та стан  розрахунків  за енергоносії  установами  і організаціями, що фінансуються з районного бюджету  за перше півріччя 2017 року. На це питання доповідав начальник фінансового управління  райдержадміністрації Андрій Дацко.

На питання про заходи в районі щодо забезпечення продовольчої безпеки та стабільності ситуації  на ринку хліба на 2017 – 2018  маркетинговий рік – доповідала начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак.

Підбиваючи підсумки розглянутих питань, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова   рекомендувала тримати на контролі питання своєчасної виплати  заробітної плати  працівникам бюджетних  установ  та розрахунків  за енергоносії  в межах  коштів, передбачених кошторисами  та помісячними  планами  асигнувань.

Щодо проведення жнив  та забезпечення  продовольчої безпеки  та стабільної ситуації  на ринку хліба в 2017 – 2018  маркетинговому році, рекомендувала проводити  моніторинги   збирання  врожаю  ранніх зернових культур  в сільськогосподарських  підприємствах району та  якості продовольчого зерна  ранніх зернових  культур.