ВІДБУЛАСЬ РАЙОННА СПАРТАКІАДА З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

ВІДБУЛАСЬ РАЙОННА СПАРТАКІАДА З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

8 вересня на районному стадіоні «Колос» відбулася традиційна районна спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту серед команд колективів фізкультури сільських громад району. В програмі спартакіади були включені  змагання з  легкої атлетики (естафета 4×100), підтягування, гирьового спорту, армспорту та перетягування канату.

В змаганнях взяли участь 17 команд  колективів  фізкультури  сільських громад, а саме команди з Бутенок, Вільховатки,  Вітрової Балки, Дашківки, Дрижиної Греблі, Жуків, Іванівки, Озер, Підгори,  Придніпрянського, Сухинівки, Червоних Квітів, Чорбівки, Шенгурів,  Світлогірського,  смт.  Біликів, та Кобеляцького професійного аграрного ліцею.

В легкоатлетичній естафеті сильнішими виявилися  спортсмени з  Придніпрянського, які показали найкращий результат – 0,52,39 сек., друге місце посіла команда з Підгори – 0,52,42 сек., і третє місце виборов колектив  Озер з результатом – 0,52,62 с.

В наступному виді змагань — підтягуванні на перекладині, третє місце зайняла  команда смт. Білики  (Бакіров С, Кучер В.)  – 49 р., друге місце посів колектив з Озер   (Адамов М.,  Сезченко  О.) – 51 р., і переможцями стала команда с.Підгора (Джембей Д., Джембей О.) – 54 р.

В гирьовому спорті учасники змагалися у 2-х вагових категоріях до 80 кг.,  +80 кг. В  загальному заліку  перемогу  здобув колектив з Озер (Китиця В.,  Кузема С.),   друге  місце  в  Гордійка С., та Шостака В.,  з  с. Іванівка  і    третю сходинку посіли  гирьовики з  с. Чорбівка (Голтв'янськиий А., ГресьО.Ю.)

Рукоборців також було поділено на 2 категорії: до 80 кг., та +80 кг.  В підсумку 2-3 місце поділили між собою колективи з  с.Дашківка та  с. Озера, а чемпіонами з армспорту стала команда з АПК Ліцей.