ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ 11 квітня голова районної робочої групи, голова райдержадміністрації Taміла Шевченко провела чергове засідання районної робочої  групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості  населення, участь в якому взяли  члени робочої групи та керівники фермерських  господарств, які, згідно облікових даних, на  значних площах земельних угідь  не використовують найману працю.

Розпочинаючи нараду, Таміла Шевченко представила присутнім головного державного інспектора Управління Держпраці  в Полтавській області Андрія Білогуба, який здійснюватиме державний  нагляд (контроль) за дотриманням вимог трудового законодавства в Кобеляцькому районі. Висловила   сподівання на подальшу  плідну співпрацю в сфері виявлення та легалізації праці найманих працівників .  Звернула увагу присутніх, що  через високий рівень тіньової зайнятості втрачаються  податкові надходження, які можна спрямувати на покращення соціально-економічного розвитку, підвищення добробуту громадян.

В ході обговорення, з  метою запобігання виникнення порушень представникам  аграрного сектору,  вручені інформаційні матеріали в формі листівок-пам'яток.

Перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова запропонувала провести інформаційний семінар для ознайомлення суб’єктів господарювання зі змінами в трудовому законодавстві та їх впливом на діяльність роботодавців та зайнятість населення.

По завершенні засідання голова райдержадміністрації Таміла Шевченко наголосила, що від того, які вживаються в районі заходи з легалізації зайнятості населення та виявлення фактів неналежного оформлення трудових відносин, залежить стан наповнення бюджету району.

Прийнято  рішення  активізувати проведення  членами робочої групи спостережень суб’єктів господарської діяльності, з метою виявлення фактів незадекларованої праці. Особливу увагу буде приділено галузі сільського господарства та сфері  роздрібної торгівлі.