ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО БУДІВНИЦТВА ОБХОДУ МІСТА КОБЕЛЯКИ

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО БУДІВНИЦТВА ОБХОДУ МІСТА КОБЕЛЯКИ 1 листопада виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков провів нараду з представниками Служби автомобільних дорігу Полтавській області, підрядної організації «Онур», сільськогосподарськими виробниками та небайдужими  жителями с. Підгора та м. Кобеляки по питанню  будівництва обходу м. Кобеляки в рамках реалізації державного інвестиційного проекту з реконструкції  автомобільної дороги державного значення Н - 31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка.

В ході наради обговорено питання влаштування додаткових зїздів до населених пунктів, шумозахисних споруд, скотопрогонів, руху сільськогосподарської техніки та влаштування додаткових  лівоповоротних петель.