В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ

6 вересня в залі засідань райдержадміністрації відбулась зустріч з народним депутатом України Костянтином Касаєм, в якій взяли участь в.о.голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради Володимир Кішінський, депутати рад різних рівнів, очільники територіальних громад району, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадськості та засобів масової інформації.

В ході зустрічі, присутні ставили чимало питань. Зокрема, вони стосувалися скасування мораторію на продаж землі, адміністративно-територіального устрою, пенсійного забезпечення, та ін.

Чимало побажань було висловлено з приводу відновлення миру на території нашої держави та повернення окупованих територій в склад України.