В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Версія для друкуВерсія для друку

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

29 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова провела нараду з питань розробки районної програми розвитку малого підприємництва в Кобеляцькому районі на 2018-2020 роки.

В нараді взяли участь заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутат районної ради Олег Решетило, директор районного центру зайнятості Наталія Хейлик, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак, завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка.

Розпочинаючи нараду, Жанна Шевцова зазначила, що основною метою даної Програми має бути  створення сприятливих умов для розвитку підприємницького середовища в районі, стимулювання інвестиційної та інноваційної активності суб’єктів малого і середнього бізнесу, забезпечення зайнятості населення шляхом підтримки підприємницької ініціативи громадян, сприяння суб’єктам підприємництва у просуванні вироблених ними товарів.

Олег Решетило наголосив, що необхідно визначити пріоритетні напрямки та галузеві спеціалізації малого та середнього бізнесу в районі, можливі стратегії посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва.

В ході обговорення учасниками наради прийнято спільне рішення щодо першочергової  підтримки підприємців – початківців, господарська діяльність яких пов’язана з виробництвом та передбачає створення нових робочих місць.

Наверх ↑