В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ЗАСТОСУВАННЯ НОРМ ТРУДОВОГО, ПЕНСІЙНОГО ТА ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

15 травня з метою проведення  масової інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань застосування норм трудового, пенсійного, податкового  законодавства під головуванням Таміли Шевченко відбулося спільне засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Участь в заході  взяли понад 60 представників суб’єктів господарювання, в тому числі, керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців.

Розпочинаючи засідання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко акцентувала увагу присутніх  на актуальності обраної теми та важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, з метою вивчення норм законодавства про працю. Інформувала  про діяльність в районі робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Андрій Білогуб, головний державний інспектор відділу  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в Полтавській області, інформував присутніх щодо адміністративної відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, розміру  та підстав для  застосування  штрафних санкцій.

Олена Бублій, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, ознайомила присутніх з новаціями в роботі служби зайнятості. Під час виступу значного обговорення набуло питання щодо компенсації роботодавцям фактичних  витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новостворене робоче місце.

Наталія  Самойленко, головний державний інспектор Кобеляцького відділення Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління державної фіскальної служби у Полтавській області, інформувала про розмір соціальної пільги в 2018 році та  сплату єдиного соціального внеску членами фермерських господарств.

Зоя Марченко, головний спеціаліст фінансово – економічного відділу Кобеляцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області,  ознайомила присутніх з    питаннями пенсійного  законодавства.

В ході обговорень, учасники семінару отримали вичерпні відповіді на проблемні питання, з якими вони зустрічаються у повсякденній роботі.

Підбиваючи підсумки засідання Таміла Шевченко зазначила, що  отримана інформація та можливість вільного спілкування на важливу тематику була дуже актуальна та подякувала всім присутнім  за участь в заході.