В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

10 травня голова райдержадміністрації Таміла Шевченко провела засідання робочої групи з організаційної роботи щодо внесення змін до Перспективного плану формування спроможних громад Кобеляцького району.

В засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, експерт з децентралізації Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр Ісип, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, галузей освіти, медицини, культури.

Розпочинаючи нараду,  голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зазначила, що відповідно до переліку рекомендаційних перспективних адміністративних центрів спроможних територіальних громад,  сформованого Мінрегіоном, по Кобеляцькому району визначено 5 центрів спроможних громад. Зокрема, це місто Кобеляки, селище Білики, села Бутенки, Озера та Вільховатка.

Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка  інформував, що враховуючи бачення місцевих рад щодо об’єднання, їх географічне положення, транспортне сполучення, інфраструктурний розвиток кожної громади, райдержадміністрацією сформовано паспорти відповідних спроможних територіальних громад та проаналізовано їх фінансову самодостатність для подальшого економічного розвитку.

В свою чергу, Олександр Ісип надав свої рекомендації з приводу проведення адміністративної реформи у Кобеляцькому районі та поінформував про подальші кроки на шляху до децентралізації.

В ході наради були заслухані думки та пропозиції всіх членів робочої групи. Насамкінець засідання, голова райдержадміністрації доручила направити пропозиції до Полтавської облдержадміністрації для  внесення відповідних змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.