В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ У вівторок відбулась оперативно-розпорядча нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації по питанню виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки за І півріччя 2017 року.

Першою на це питання доповіла інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області Людмила Домнич. Вона поінформувала про виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки за І півріччя 2017 року Кобеляцьким відділом Головного управління Національної поліції в Полтавській області. І наголосила, що до правопорушників застосовується інший, більш лояльний, підхід щодо покарання за правопорушення. Першочергово не карати, а проводити профілактичну і роз’яснювальну роботу.

Завідувач районним відділом освіти Наталія Коваль поінформувала про виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки за І півріччя 2017 року відділом освіти райдержадміністрації. І висловила стурбованість щодо збільшення жорстокої та агресивної поведінки у дітей.

Перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова наголосила, що незайнятість населення, зокрема молоді, негативно впливає на рівень злочинності. Отже, актуальним є питання щодо недопущення залучення таких осіб до протиправної діяльності, удосконалення роботи із адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, розвиток мережі соціальних закладів, зокрема для бездомних громадян і безпритульних дітей. Вказала на необхідність удосконалення заходів та оновленні методів проведення спільних профілактичних рейдів та особливо посилити їхнє проведення в сільській місцевості.