В ПРИМІЩЕННІ КОБЕЛЯЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 ПРОВЕЛИ «ВЕСЕЛКУ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ»

В ПРИМІЩЕННІ КОБЕЛЯЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 ПРОВЕЛИ «ВЕСЕЛКУ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ» З метою підвищення ефективності надання профорієнтаційних та соціальних послуг учнівській молоді, фахівцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в приміщенні ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара» організований і проведений профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій». Для участі в заході були запрошені представники ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м.Кобеляки.

Фахівець Кобеляцької районної філії Наталія Лях звернулася до присутніх з інформацією про важливість правильного професійного вибору, ознайомила з актуальними професіями, презентувавши деякі з них у відеороликах Державної служби зайнятості «Вибір професії». Присутні були ознайомлені з новою можливістю профорієнтаційного тестування, яке можна пройти на онлайн-платформі «Моя професія».

Студенти та викладачі Професійного аграрного ліцею презентували свій навчальний заклад, розповівши про історію та діяльність закладу, про професії, які можна здобути, про дозвілля та інші умови, які створені для успішного навчання студентів. Ця презентація була дуже цікавою. Крім  того були професійно продемонстровані номери художньої самодіяльності.

Сподіваємося, що цей захід не пройшов даремно і допоможе майбутнім випускникам  вибрати те заняття, яке буде приносити і задоволення, і матеріальне благо.