В ОБ'ЄКТИВІ - ВІДЗНАЧЕННЯ ПАМ'ЯТНИХ ДАТ

В ОБ'ЄКТИВІ - ВІДЗНАЧЕННЯ ПАМ'ЯТНИХ ДАТ 11 лютого 2020 року об 11.30 відбулася робоча нарада у голови райдержадміністрації Дмитра Сироватки з питань: «Про відзначення вшанування учасників бойових дій на території інших держав», «Про організацію та проведення заходів  до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні». Голова районної державної адміністрації ознайомився з наданими пропозиціями. Головним спеціалістом сектору спорту, молоді та культури райдержадміністрації, Олександром Паськом, запропоновано два варіанти проведення заходу та попередньо підготовлені сценарії. Узгодивши дату, час та місце проведення заходу з  Кобеляцькою районною громадською організацією спілки ветеранів Афганістану, вирішено провести  урочистості 15.02.2020 о 10.00 год. в залі засідань РДА, після завершення – відбудеться покладання квітів до пам’ятника «Воїнам – інтернаціоналістам».

В рамках відзначення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні запропоновано 20 лютого 2020 року розмістити стенд із зображенням Героїв Небесної Сотні біля пам’ятника Т.Шевченку із 9.00 год. до 16.00 год.  та о 10.00 год. покладання квітів. Також Віталій Детюк – завідувач сектору спорту, молоді та культури райдержадміністрації проінформував про спортивні заходи, які відбудуться з нагоди пам’ятних дат.