В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ОДЯГНІМО ВИШИВАНКИ

В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ОДЯГНІМО ВИШИВАНКИ

Зовсім скоро ми відзначатимемо одне з найбільших державних свят — День Незалежності України. А головними його атрибутами є, звісно ж, Державний Герб, Прапор України, синьо-жовті кольори та справжній оберіг українського народу — вишиванка.

Приємно, що українські звичаї з кожним роком охоплюють все більшу аудиторію. І вже стало доброю традицією, що жителі міста та району відзначають День Незалежності у національному вбранні.

У понеділок, 6 серпня, в райдержадміністрації відбулось засідання членів організаційного комітету по підготовці до відзначення Дня Незалежності України, яке провела голова РДА Таміла Шевченко.

В ході засідання було прийняте рішення, що в день свята, 24 серпня, відбудеться урочиста святкова хода та парад вишиванок. Збір колони розпочнеться о 9:30 годині біля Кобеляцької загальноосвітньої школи №2. Рух колони  відбудеться о 10:00.

Тож запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до відзначення Дня народження нашої незалежної України!