В АГРАРНОМУ ЛІЦЕЇ — КУЛІНАРНИЙ ТИЖДЕНЬ

Версія для друкуВерсія для друку

В АГРАРНОМУ ЛІЦЕЇ — КУЛІНАРНИЙ ТИЖДЕНЬ

З 29 жовтня по 2 листопада в Кобеляцькому аграрному ліцеї проходить кулінарний тиждень. Учні, які навчаються за спеціальністю "кухар", щодня організовують тематичні заходи.

На відкриття зібралося близько 200 учнів і працівників навчального закладу. Майстер виробничого навчання Геннадій Кривоніс і викладач спецпредметів Олена Шпирка познайомили присутніх із заходами, які проводитимуть кухарі протягом тижня. Педагоги запросили присутніх на ярмарок «Хеловін».

Організацію та проведення цього заходу на себе взяли учні групи КС-31. Усі страви, приготовані ліцеїстами, відповідали тематиці ярмарку.

30 жовтня відбувся черговий смачний захід, на якому були представлені страви української національної кухні. Організатори перетворили фойє ліцею у справжній селянський двір, де була і піч, у якій випікали здобу, і навіть хлів, з якого за відвідувачами спостерігали порося і кріль. Кожен бажаючий міг за символічну плату придбати різні страви і смаколики.

На захід до ліцеїстів завітали вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, які відвідують театральний гурток «Котигорошко». Вони показали глядачам виставу «Язиката Феська». До речі, з цією виставою «котигорошки» здобули перемогу на всеукраїнському конкурсі «Зірковий хіт».

На завершення тематичного дня кухарі пригостили всіх варениками, галушками, борщем та випічкою.

Наверх ↑