УВАГА!НАВЧАННЯ ПО ЕВАКУАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ

УВАГА!НАВЧАННЯ ПО ЕВАКУАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 27.12.2017№ 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік» 18 квітня 2018 року на території Кобеляцького району та Полтавської області буде проведено тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у разі виникнення надзвичайних ситуацій на гідроспоруді Кременчуцької ГЕС».

Під час проведення навчання будуть включені електросирени централізованого запуску із передачею сигналу «Увага всім!», тому оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці району повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.