УВАГА! ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

УВАГА!  ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ  УРЯДОВОЇ  ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Урядова програма «Доступні ліки», започаткована з квітня 2017 року надала можливість хворим на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу і бронхіальну астму отримати безкоштовно або з незначною доплатою необхідні ліки відповідно до європейського підходу в медикаментозному лікуванні цих найбільш поширених неінфекційних захворювань.

З метою реалізації в районі медичної реформи   комунальний заклад  «Центр ПМСД» реорганізовано в  комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцький Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради, в зв’язку з чим не має можливості відшкодовувати вартість лікарських засобів суб’єктам господарювання та не має статусу  розпорядника  бюджетних коштів.

7 вересня при першому заступнику голови райдержадміністрації Ж.Шевцовій  за участі головного лікаря некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр ПМСД »  Л.Коломієць,  завідуючого  центральної районної аптеки №146 О.Безими та керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання  з питань опрацювання механізму подальшого відшкодування вартості лікарських засобів через Кобеляцьку районну державну адміністрацію.

Відповідно, суб’єкти господарювання, які провадять господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності і підпорядкування та виявили бажання долучитися до урядової програми «Доступні ліки»  повинні звертатися до райдержадміністрації із заявою про укладення договору про відшкодування вартості лікарських засобів.

Враховуючи необхідність переоформлення  значної кількості документів, в зв’язку зі зміною розпорядника коштів,  можлива затримка виписки лікарських рецептів протягом 10-15 вересня  2018 року.