УРОЧИСТИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

УРОЧИСТИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Море квітів, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення — усе це можна було побачити 7 грудня в актовій залі райдержадміністрації, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Ця подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, енергія та професіоналізм творять історію нашого району.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський. Керівники району побажали присутнім миру, добра, злагоди та достатку. Після чого настала урочиста мить нагородження. Свої відзнаки цього дня отримали кращі із кращих представники органів місцевого самоврядування.

Далі урочистості продовжились концертною програмою. Перед присутніми виступили вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості, артисти районного Центру культури та дозвілля та аматори художньої самодіяльності району.