УЧНІ НВК №1 ВІДСВЯТКУВАЛИ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

УЧНІ НВК №1 ВІДСВЯТКУВАЛИ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

30 травня мелодійний звук останнього дзвоника сповістив школярів про закінчення навчального року. На святкових лінійках у школах панувала особлива, сповнена приємних емоцій атмосфера. Квіти, дитячі посмішки, зворушені батьки, вчительське настановче слово та сльози в очах випускників…

Ми побували на святі у Кобеляцькому навчально-виховному комплексі №1, який цьогоріч випускає 30 учнів. Цього дня голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та завідуюча районним відділом освіти Наталія Коваль завітали на свято в якості гостей, та розділили зі школярами святковий настрій, привітали учнів, учителів та батьків.

У своєму виступі Таміла Вячеславівна висловила вдячність за натхненну і самовіддану працю вчителям, теплом душі яких твориться майбутнє нашої країни. Школярам побажала гарно відпочити під час літніх канікул, набратися яскравих незабутніх вражень та оновити фізичні сили перед початком наступного навчального року. Особливі слова були звернені до випускників, адже їм потрібно знайти свою життєву стежину, а головне — стати гідними громадянами нашої держави. Саме від їх ідей, творчої думки та працьовитості залежить майбутнє нашої держави. Голова райдержадміністрації щиро побажала юним кобелячанам щасливої життєвої долі та вагомих успіхів.

Після привітань, директор навчального закладу Яків Постольник, спільно із Тамілою Шевченко та Наталією Коваль вручили грамоти та відзнаки кращим учням школи, які впродовж року брали участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах та стали призерами.

Цього дня свої слова вдячності говорили і самі випускники, і вчителі, і батьки. Насамкінець свята, уже колишні школярі, випустили в небо повітряні кульки, як символ здійснення всіх мрій.

Цього дня урочистості відбулись і в інших міських школах. Зокрема, із закінченням навчального року школярів Кобеляцької загальноосвітньої школи №2 привітала перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова. А учнів Кобеляцької школи №3 — керівник апарату райдержадміністрації Віра Олєйнікова.