УЧНІ НВК №1 ОТРИМАЛИ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

УЧНІ НВК №1 ОТРИМАЛИ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

З початком зими розпочинаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, на яке діти чекають з нетерпінням — День Святого Миколая.

19 грудня на школярів Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 чекав особливий подарунок. Цього дня вони отримали новенький шкільний автобус, який був придбаний для регулярного підвезення учнів з Сухинівської та Кунівської сільських рад.

Його вартість склала 1 мільйон 595 тисяч гривень (967 тисяч гривень — це кошти освітньої субвенції з державного бюджету,  228 тисяч — кошти районного бюджету і 400 тисяч гривень — субвенція Сухинівської та Кунівської сільських рад: 350 і 50 тисяч відповідно).

Очікуючи на свято, учні зібрались в фойє навчального закладу. В ролі помічників Святого Миколая цього дня були голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, Сухинівський сільський голова Ігор Рябека та завідувач районним відділом освіти Наталія Коваль.

Таміла Вячеславівна привітала дітей зі святом та передала ключі від нового шкільного автобуса директору НВК №1 Якову Постольнику.

— Придбання шкільного автобуса — це результат спільної роботи, — сказала голова РДА. —  Хочу подякувати голові облдержадміністрації, який посприяв, аби з державного бюджету були виділені кошти. Слова вдячності хочу адресувати депутатам районної ради, Сухинівському та Кунівському сільським головам, депутатському корпусу сільських рад. Дякуючи такій співпраці, ми не втратили кошти, які виділила нам держава.

Після слів виступаючих та привітань, дітлахи вийшли на подвір’я школи та сфотографувалися на пам’ять.

До слова, наразі в Кобеляцькому НВК №1 за кошти державного бюджету триває процес заміни вікон на енергозберігаючі. Такий подарунок дітлахи та педагогічний колектив школи отримають вже на новорічні свята.