У ВЕРЕСНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СТАНУ ТА ОЦІНКА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ

8 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова провела оперативно-розпорядчу нараду по питанню підготовки до перевірки стану та оцінки мобілізаційної готовності установ, підприємств та організацій району в 2018 році.

Жанна Олександрівна ознайомила присутніх з розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.02.2018 № 148 «Про комісію з проведення перевірки стану та оцінки мобілізаційної готовності на території області у 2018 році».

І додала, що в Кобеляцькому районі вищезазначена перевірка відбудеться наприкінці вересня. Тому закликала присутніх до дієвої та конструктивної роботи.

В свою чергу, начальник відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Кобеляцького райвійськкомату Андрій Романенко поінформував присутніх щодо ведення військового обліку та бронювання на підприємствах, установах та організаціях.

В підсумку наради, було прийнято рішення рекомендувати  керівникам підприємств, установ та організацій району до 1 вересня організувати розробку документів з мобілізаційної роботи та з організації ведення військового обліку та бронювання згідно із мобілізаційним завданням. А  Кобеляцькому  райвійськкомату рекомендовано підприємствам, установам та організаціям району надавати практичну допомогу по усуненню недоліків ведення військового обліку та бронювання.