У СВІТЛОГІРСЬКОМУ ВІДКРИЛИ ШВЕЙНИЙ ЦЕХ

У СВІТЛОГІРСЬКОМУ ВІДКРИЛИ ШВЕЙНИЙ ЦЕХ

Полтавська фірма «Ворскла» розширила свої потужності. 18 липня у селі Світлогірське відбулось відкриття швейного цеху ТЗДВ «Ворскла», який розрахований на 30 робочих місць.

Серед присутніх на урочистостях була голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, директор ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла» Віктор Чміль, директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, директор Кобеляцького районного центру зайнятості Наталія Хейлик, сільський голова Тамара Гординська, представники ЗМІ.

Це вже восьмий по рахунку швейний цех на Полтавщині. Директор підприємства Віктор Чміль розповів, що ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла» спеціалізується на розробці та виробництві сучасного високоякісного одягу для жінок. Підприємство співпрацює з замовниками з Європи на умовах переробки давальницької сировини. Зокрема, відбувається співпраця з іноземними фірмами з Німеччини, Італії та Франції. Технологія виробництва і якість продукції відповідає вимогам європейських стандартів. В асортименті підприємства брюки, спідниці, сукні, жакети, пальта, напівпальта, блейзери. До речі, фірма працює вже понад 90 років, 25 з яких — з іноземними фірмами. Швейний цех у Світлогірському облаштований всіма належними умовами для праці та відпочинку.

— Коли будуть комфортні умови для роботи, то  й якість продукції, яку виготовляють наші працівники, буде належного рівня, — підсумував Віктор Чміль.

Право перерізати червону стрічку надали голові Кобеляцької райдержадміністрації Тамілі Шевченко, директору обласного центру зайнятості Катерині Клавдієвій та директору швейного підприємства Віктору Чмілю.

Після чого всі присутні зайшли всередину приміщення та ознайомилися з умовами роботи на підприємстві та з продукцією, яку вже встигли виготовити працівники.

Таміла Шевченко привітала жінок з відкриттям цеху і побажала їм міцного здоров’я, терпіння та натхнення у нелегкій роботі.