У СВІТЛОГІРСЬКОМУ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВСЕ БУДЕ ТУРИЗМ»

У  СВІТЛОГІРСЬКОМУ  ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВСЕ БУДЕ ТУРИЗМ» Світлогірське розташоване в такому чарівному куточку, що йому сам Бог велів, стати центром розвитку туризму.У травні минулого року саме в Світлогірському відбувся семінар-практикум з питань активізації туризму та місцевого економічного розвитку на засадах міжмуніципального співробітництва, за результатами якого було підписано Меморандум про співпрацю щодоутворення туристичного кластеру на базі Кобеляцького, Решетилівського, Новосанжарського та Козельщинського районів.

Також у 2018 році переможцем Бюджету участі Полтавської області став проект «Міжрегіональний туристичний фестиваль-ярмарок «ВСЕ БУДЕ ТУРИЗМ»,  який спрямований на  те,  щоб  сформувати позитивний імідж території Світлогірської сільської ради; підвищити рівень інвестиційної привабливості; залучити інвестиції у туристичний сектор та ін.

Сьогодні можна сказати, що проект  успішно реалізовано. У перший день на базі відпочинку «Берег»  проведено семінар-тренінг «Село — розвиток через туризм». Присутніх  привітали в. о. голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради  Володимир Кішінський, Світлогірський сільський голова  Тамара Гординська,  заступник виконавчого директора обласної асоціації органів місцевого самоврядування Ганна Кондратьєва. Експерти надали цікаву інформацію щодо розвитку  туризму.

Другого  дня, в рамках   проведення фестивалю-ярмарку в мальовничому куточку, на схилах Дніпра, було  розгорнуто різні локації: культурно-мистецька, майстер-класи з плетіння рибальських сіток, виготовлення гачків та ін.; гастрономічна. Були і фотозони та виставки  робіт народних умільців, і  байкери та розваги для  дітей. А на сцені були  представлені художні  колективи практично з усіх громад району.