У СВІТЛОГІРСЬКОМУ ПЕРЕПОХОВАЛИ ОСТАНКИ П'ЯТЬОХ СОЛДАТІВ, ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ У день 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні жителі Світлогірського зібралися на священному для всіх місці – на пагорбі Слави, де знайшли вічний спочинок більше двох тисяч солдат і офіцерів, які загинули в роки війни (1941-43р.р.).Та впродовж кількох останніх років їх кількість збільшується.

І в День Перемоги, який викликає почуття безмежної гордості за дідів і прадідів, які здобули Перемогу над нацизмом, і почуття суму водночас (відійшли у Вічність майже всі учасники тих подій), у Світлогірському похоронили за християнськими традиціями рештки п’ятьох військових, які загинули тоді, коли на цій землі точилися кровопролитні бої в роки Другої світової… Земля прийняла їх під урочистий військовий салют. Відтепер їх спокій буде оберігати солдат, що височіє над пам’ятником. Розшукали загиблих бійців члени громадської організації «Вічно живим» (Кременчук).
«Ми маємо пам’ятати, що є нащадками героїв, котрі боронили нашу землю у 40-х роках, і сучасниками тих, хто відстоює свободу й незалежність рідної землі на Сході України», - сказала голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, яка взяла участь у заходах, побажала всім здоров’я і мирного неба.
Привітали односельців з Днем Перемоги Світлогірський сільський голова Тамара Гординська, голова первинної ветеранської організації Зоя Мирна, вчителька Анжеліка Перейма. Власні поетичні твори прочитали Валентина Наріжна й Михайло Задорожний.
Голова райдержадміністрації Таміла Шевченко поспілкувалася з жителями Світлогірського, відповіла на їх запитання.