У «РОМАШЦІ» ДІТИ ЗНАЙОМИЛИСЬ З ПРОФЕСІЯМИ

У «РОМАШЦІ» ДІТИ ЗНАЙОМИЛИСЬ З ПРОФЕСІЯМИ

4 липня спеціалісти Кобеляцького районного центру зайнятості провели профрієнтаційну зустріч в білицькому оздоровчому таборі «Ромашка». Нікому не зіпсувала настрій дощова погода, діти  активно включилися  до участі в різних конкурсах і вікторинах.

Спочатку провідний фахівець з профорієнтації Лях Н.А. ознайомила присутніх з величезним і захоплюючим світом професій, їхнім значенням для економіки країни. А надалі діти жваво складали рейтинги «найсолодших», «найважливіших», «найсміливіших» професій.

Під час конкурсів і творчих завдань хлопці і дівчата презентували професії пожежника, бухгалтера, автомеханіка, кухара та лікаря. Потім глядацька аудиторія голосуванням визначила майстерність «кухарів» «атестацію» яким провела Лях Н.А.

Час визначений для зустрічі, за враженнями дітей, промайнув весело, цікаво, позитивно і, як одна мить. Активна і творча глядацька аудиторія вразила і фахівця центру зайнятості своїм пізнавальним інтересом до професійного майбутнього.