У РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУВСЯ ФЛЕШМОБ «ЧИТАЄМО ГОНЧАРА»

У РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУВСЯ ФЛЕШМОБ «ЧИТАЄМО ГОНЧАРА»

17 квітня у читальному залі Кобеляцької центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання літературознавчого клубу «Дивосвіт».

Засідання пройшло у формі літературного журналу під назвою «Олесь Гончар — майстер художнього слова», приурочене 100-річчю з дня народження видатного письменника-земляка, Героя України.

У засіданні клубу взяли участь учні 8 класу Кобеляцького НВК №1 разом з учителем української словесності Анною Жуковою. Присутні перегорнули сторінки життя і творчої біографії Олеся Гончара. Переглядаючи світлини письменника, учні виконували завдання: знаходили відповіді на поставлені запитання, користуючись підказками з книжкової виставки «Прапороносець величі людських почуттів».

Оформлений за виконаними завданнями плакат «Наш Гончар» школярі розмістять у кабінеті української мови та літератури. Така форма роботи прийшлася до смаку і дітям, і дорослим. Закінчився захід флешмобом «Читаємо Гончара». Підготувала та провела засідання клубу Оксана Черкаська.