У РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРЕДСТАВИЛИ ВИШИВАНКИ, ЯКИМ ПОНАД 100 РОКІВ

У РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРЕДСТАВИЛИ ВИШИВАНКИ, ЯКИМ ПОНАД 100 РОКІВ

Щорічно, в третій четвер травня, відзначається Міжнародний День вишиванки. Напередодні свята працівники Кобеляцької центральної районної бібліотеки провели вечір етнографії «Народне мистецтво — вишивка», підготували виставку хоббі «Мамині чисті святі рушники», на якій представили результати досліджень мистецтва вишивки і лексикону українського орнаменту, схеми українських орнаментів та вишиті рушники майстринь Кобеляччини.

Серед зібраної колекції є стародавні рушники та вишиванка, яким понад 100 років. Цього разу виставка доповнилася двома рушниками, які вишивали Іванко Марія Іванівна (с. Бродщина) та Малимон Ганна Яківна (с. Дрижина Гребля) Бібліотека продовжує збирати речі старовини, які займуть гідне місце у краєзнавчій кімнаті бібліотеки. Долучайтеся і ви!