У РАЙОНІ З'ЯВИЛИСЬ ДВА МІНІ-ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Версія для друкуВерсія для друку

У РАЙОНІ З'ЯВИЛИСЬ ДВА МІНІ-ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ У п'ятницю відбулись одразу дві знакові події для спортивного життя району. При опорному закладі «Бутенківська ЗОШ імені Дольд-Михайлика» та Канавській ЗОШ І-ІІ ступенів урочисто відкрили міні-футбольні майданчики зі штучним покриттям.

На влаштування основи для майданчика в опорному закладі «Бутенківська ЗОШ імені Дольд-Михайлика» з бюджету Бутенківської громади було виділено 523 тисячі гривень. В Канавській ЗОШ І-ІІ ступенів — 588 тисяч гривень з бюджету Канавської сільської ради.

Штучне покриття було придбано за кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки. Вартість 1 покриття в кожному навчальному закладі склала 560 тисяч гривень.

Спершу урочистості відбулись у Бутенківській опорній школі. На подвір'ї перед навчальним закладом зібралось чимало школярів, вчителів та жителів громади. Серед гостей свята була голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, депутат Полтавської обласної ради Геннадій Коваленко, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Вячеслав Тягло, голова Бутенківської об’єднаної територіальної громади Микола Скрильник та начальник районного відділу освіти Наталія Коваль.

За давньою українською традицією, гостей зустріли хлібом та сіллю. Право підняти Державний Прапор України надали кращому спортсмену Бутенківського опорного закладу Дмитру Жорняку.

Після звучання Державного Гімну та привітань, настав момент, заради якого всі і зібралися на подвір'ї школи: відкриття міні-футбольного майданчика. Право перерізати символічну стрічку надали Тамілі Шевченко, Миколі Скрильнику та Геннадію Коваленку.

Голова райдержадміністрації у своєму виступі зазначила, що відкриття майданчика стало можливим завдяки співфінансуванню обласного та місцевого бюджетів і співпраці та великій роботі багатьох людей. Наостанок, від імені райдержадміністрації та депутатів районної ради передала на користування учням футбольні м'ячі.

Від імені облдержадміністрації та обласної ради вручив м'ячі і Геннадій Коваленко. З аналогічним подарунком приїхав і заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Вячеслав Тягло.
Після чого свято продовжилось невеликою концертною програмою та першим футбольним матчем на новому спортивному полі.

Далі свято відбулось у селі Канави. На подвір'ї Канавської ЗОШ І-ІІ ступенів цього дня було також досить людно. Окрім школярів, педагогів, голови Канавської сільської ради Сергія Гнатенка до вищеперерахованих гостей приєднався також голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Він, спільно із головою райдержадміністрації Тамілою Шевченко та Геннадієм Коваленком відкрили нове міні-футбольне поле, перерізавши стрічку.

Після виступів та подарунків, свято продовжилось невеликою концертною програмою. Насамкінець урочистостей, право першим вдарити по м'ячу на новому міні-футбольному полі надали голові обласної ради Олександру Біленькому. І він одразу ж влучно вдарив у ворота та забив гол.

Дарія Срібна

Наверх ↑