У РАЙОНІ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ТРАНСПОРТНОЇ РОЗВ’ЯЗКИ У ДВОХ РІВНЯХ ТА ШЛЯХОПРОВОДУ ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЦЮ 11 січня відбулась виробнича нарада за участі голови райдержадміністрації Таміли Шевченко, начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимира Трояновського та керівників відповідних обласних служб і підрядних організацій по питанню реалізації державного інвестиційного проекту «Розвиток автомобільної дороги Р-52 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка». Безпосередньо на місці було обговорено робочі питання по питанню будівництва.

До речі, наразі на автодорозі Р-52 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка окрім транспортної розв'язки триває будівництво шляхопроводу через залізницю. Роботи зі спорудження об'єкту ведуться практично цілодобово.

Шляхопровід через залізницю в Кобеляцькому районі щоденно змінює свою форму. Роботи ведуться одразу на чотирьох опорах. На першій підрядники в'яжуть арматурний каркас, на другій — розпочали бетонування колон та демонтаж шпунта, на третій — влаштовується ростверковий фундамент. Тут вже залито 110 кубів бетону. На четвертій опорі триває забивання залізобетонних паль.

Підсумовуючи нараду, підрядники зазначили, що спорудження об'єкту йде за графіком.