У РАЙОНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ СТОРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

У РАЙОНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ СТОРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

19 квітня в Кобеляцькому районі  відбудуться Урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження письменника, громадського діяча, першого лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Голови Спілки письменників України, академіка НАН України, Героя України та нашого земляка — Олеся Гончара.

З метою проведення даного заходу на належному рівні, 16 квітня голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко провела засідання організаційного комітету.

В ході наради було озвучено, що 19 квітня в Державному літературно-меморіальному музеї-садибі Олеся Гончара, що в селі Суха, буде проведена екскурсія.

А в Кобеляцькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, яка насить ім’я Олеся Гончара, відбудеться Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Феномен Олеся Горчара в духовному просторі українства».