У РАЙЦЕНТРІ ВІДБУЛОСЬ СПОРТИВНО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ — 2019»

У РАЙЦЕНТРІ ВІДБУЛОСЬ СПОРТИВНО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ — 2019»

27 жовтня в Кобеляках біля районного Центру культури і дозвілля за ініціативи Кобеляцької районної державної адміністрації та Кобеляцького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Полтавській області відбулося спортивно - мистецьке свято «Козацький гарт - 2019».

У спортивних змаганнях взяли участь дев'ять богатирів. В запеклій спортивній боротьбі, учасники змагань мірялися силами в перенесенні коромисла вагою 120 кг. на відстань 30 метрів, Лофт-ліфті, веселій каруселі, жимі штанги лежачи та буксируванні автомобіля.

А поки спортсмени розминались та готувались до турніру, гостей розважали учасники художньої самодіяльності. Також гостей та учасників змагань частували смачною кашею.

В результаті, І місце – Олег Бербелюк; ІІ місце – Олександр Накісько, ІІІ місце – Ростислав Телятник, переможці і призери отримали грошові призи та грамоти.

Вітаємо переможців і бажаємо ще багато досягнень та успіхів у всіх починаннях!