У НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ЗУСТРІЧАЛИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

У НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ЗУСТРІЧАЛИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ 19 грудня в Кобеляцькому навчально-реабілітаційному центрі весело та цікаво відсвяткували День Святого Миколая. На свято до учнів навчального закладу завітали голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та начальник районного відділення поліції Сергій Джулай. Таміла Шевченко  у своєму виступі привітала дітлахів та передала їм солодкі подарунки. А начальник районного відділення поліції запропонував дітлахам створити власну футбольну команду. Вони одноголосно вигукнули, що підтримують таку ідею. І протягом найближчого часу самостійно оберуть назву новоствореній команді.

Після чого директор навчального закладу Валентина Шпорт спільно із Тамілою Шевченко нагородили грамотами та подарунками переможців конкурсу малюнку, приуроченого Дню Святого Миколая.

Далі в навчально-реабілітаційному центрі відбулось справжнє казкове дійство. Вихованці навчального закладу презентували цікаву змістовну концертну програму. А насамкінець святкового дійства перед глядачами з’явився і сам Святий Миколай, який зачитав листи від вихованців закладу та вручив їм солодкі подарунки.