111

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ПРОЙШЛИ ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ

Версія для друкуВерсія для друку

У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ПРОЙШЛИ ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ

23-24 червня в Кобеляцькому навчально-виховному комплексі №1 та Кобеляцькій загальноосвітній школі №2 відбулись випускні вечори.

Традиційно, випускники пройшли колоною від своєї школи до районного Центру культури та дозвілля, де і відбулись урочистості. Вже там на них чекали схвильовані батьки, друзі та педагоги.

Під гучні аплодисменти зустріли головних героїв свята, в чиїх очах горить бажання досягти більшого, чия душа світиться молодечим запалом, а мрії прагнуть змінити цей світ. Вони, на чолі зі своїми класними керівниками, вийшли на сцену та спустилися на почесні місця в першому ряду залу.

Для привітання та вручення атестатів запросили голову райдержадміністрації Тамілу Шевченко, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Наталію Масич, директорів кожного з навчальних закладів (Якова Постольника, Світлану Ніколенко), заступників директорів з навчально-виховної роботи (Ірину Корінну, Тамілу Корпан).

Цьогоріч навчально-виховний комплекс випустив 21 одинадцятикласника. З них 1 — срібний медаліст. А в загальноосвітній школі №2 — 37 одинадцятикласників. З них 3 — закінчили школу з золотою медаллю, 1 — зі срібною. Окрім атестатів, голова райдержадміністрації кожному з них вручила в подарунок флешку.

А далі свято продовжилось концертною програмою, де  головними учасниками дійства були, звісно ж, випускники. Зі сцени вони дякували батькам та педагогам, співали пісні і традиційно — танцювали останній шкільний вальс.

Ну, а попереду, на них чекає доросле, сповнене нових знань, звершень та перемог життя. Тож, побажаємо їм удачі!

Наверх ↑