У КОБЕЛЯКАХ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

У КОБЕЛЯКАХ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, яке в Україні відзначається щорічно 14 грудня, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зустрілась із ліквідаторами та обговорила проблемні питання, які їх хвилюють.

Таміла Шевченко акцентувала увагу присутніх на тому, що на сьогоднішній день державою та керівництвом області в особі голови облдержадміністрації Валерія Головка приділяється особлива увага соціальному захисту та підтримці учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

І зазначила, що в рамках обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області щорічно з обласного бюджету збільшується фінансування на реалізацію діючих напрямків та на впровадження нових. І на 2019 рік заплановано збільшення обсягу фінансування на соціальний захист учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та  громадян, потерпілих  внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання. Після чого для ліквідаторів відбувся святковий концерт за участі артистів художньої самодіяльності Кобеляцького району. До привітань приєдналася і заступник голови районної ради Оксана Гордійко.

Насамкінець заходу, ведучі запросили всіх пройти до пам’ятного знаку "Тим, хто врятував світ від Чорнобильської катастрофи" та покласти квіти.