У КОБЕЛЯКАХ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ МИКОЛИ КАСЬЯНА

У КОБЕЛЯКАХ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ МИКОЛИ КАСЬЯНА

10 квітня в Центрі мануальної терапії ім. Миколи Касьяна жителі та гості міста вшанували пам’ять Народного лікаря, якому цього дня виповнився б 81 рік з дня народження.

В заході взяли участь голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, рідні Миколи Андрійовича, громадськість.

Розпочала вечір пам’яті заступник директора з навчально-виховної роботи Кобеляцької ЗОШ №2 Таміла Корпан, яка провела екскурсію в кімнаті-музеї Миколи Касьяна та розповіла про його життєвий шлях.

Добрими словами Народного лікаря згадали голова райдержадміністрації Таміла Шевченко і голова районної ради Володимир Кішінський. Окрім цього, вони привітали сина Миколи Касьяна — Яна, який цього дня відзначав свій День народження.

Під час заходу Андрій Уткін та Віктор Ліщина виконали пісню «Мої Кобеляки», написану на слова Великого лікаря. А місцеві поети та читці задекламували вірші, присвячені Миколі Андрійовичу.

Насамкінець, присутні вшанували пам’ять Народного цілителя хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя його пам’ятника.

Довідково

Лікаря мануальної терапії Миколу Андрійовича Касьяна знали далеко за межами нашої держави. До нього звертались люди, які мали проблеми з хребтом. Його називали цілителем, Лікарем з великої літери.

Він був почесним академіком Української стоматологічної та Санк-Петербурзької медичних академій, почесним доктором медицини Італії. Нагороджений орденами князя Ярослава Мудрого, «Знак Пошани», рівноапостольного князя Володимира, святого Нестора Літописця, Миколи Чудотворця.

Протягом 1990 року Микола Андрійович здійснив управлення дисків хребта 41 тисячі 251 хворому, за що його ім’я занесли до Книги рекордів Гіннеса.