У КОБЕЛЯКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ОБДАРОВАНУ МОЛОДЬ (ВІДЕО)

У КОБЕЛЯКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ОБДАРОВАНУ МОЛОДЬ (ВІДЕО) 7 червня в районному Центрі культури та дозвілля відбувся районний захід обдарованої молоді «Засвіти свою зірку», де щорічно відзначають учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями і призерами районних, обласних олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних, творчих, туристичних та спортивних конкурсів, змагань та фестивалів. Також в цей день відзначають наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще.

І, як показує практика, нам є ким пишатися. У Кобеляцькому районі є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді — нашої надії, нашого майбутнього.

Цьогорічний захід став ювілейним — десятим. У святково прикрашеній залі зібралися учні, батьки, вчителі.

Серед запрошених гостей на святі були присутні перший заступник голови Кобеляцької райдержадміністрації Жанна Шевцова, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко та начальник відділу освіти Наталія Коваль.

Першими для нагородження на сцену піднялися інтелектуали, діти, які протягом року вибороли призові місця в олімпіадах Всеукраїнського та обласного рівня.

До вітального слова та вручення відзнак  на сцену запросили Жанну Шевцову та Володимира Кішінського. Вони вручили переможцям у номінації «Інтелектуали» грамоти за високі досягнення в інтелектуальних конкурсах та особистий внесок у піднесення іміджу освіти Кобеляцького району. Також вручили подяки їхнім наставникам за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві та досягнуті успіхи у навчанні і вихованні учнівської молоді.

З приводу ювілейного заходу «Засвіти свою зірку» на сцену запросили почесну гостю — Анну Алексенко, випускницю Кобеляцької ЗОШ №2 імені Олеся Гончара, яка неодноразово стояла на сцені Центру культури і дозвілля і з 2009 по 2011 роки мала  10 ювілейних перемог в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних конкурсах. З 1 вересня 2009 по 1 вересня 2010 року була стипендіатом Кабінету Міністрів України. Нині вона закінчує навчання у Харківському державному університеті імені В.Каразіна, факультет філології.

Наступними на сцену по-черзі запрошували творчі обдарування Кобеляччини, переможців різноманітних конкурсів та фестивалів, спортсменів, переможців спортивних змагань та турнірів, туристів, пошуковців, екологів та краєзнавців.

Їм вручили грамоти. А їхнім наставникам — подяки.

Під час свята особливі слова вдячності звучали тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя — наставникам, керівникам та вихователям. Бо саме вони ведуть своїх учнів у величезний світ неймовірних можливостей, надихають до нових звершень та перемог  і залишаються для них вічним взірцем.

Також слова подяки звучали батькам, які найбільше радіють дитячим перемогам. Адже саме батьки долають зі своїми дітьми всі сходинки успіху, підтримують їх та в них вірять.

Насамкінець заходу для гостей свята звучали музичні номери у виконанні артистів художньої самодіяльності Кобеляцького району.

Дарія Срібна