У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУВСЯ «ЗЛІТ» ВОЛОНТЕРІВ

У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУВСЯ «ЗЛІТ» ВОЛОНТЕРІВ

29 вересня, незважаючи на вихідний день, в залі засідань райдержадміністрації було досить людно. Цього дня до Кобеляк завітали гості з різних куточків України: Полтави, Павлограда, Першотравенська та Оржиці. Всі ці люди по життю несуть досить почесну та необхідну місію — допомагати тим, хто цього потребує. Близько 40 представників волонтерського руху зібралися разом, аби перейняти досвід та поділитися планами на найближчий час.

На початку заходу до гостей звернулися керівники району: в.о.голови райдержадміністрації Володимир Катишков та голова районної ради Володимир Кішінський. Вони подякували присутнім за співпрацю та системну взаємодію, яка приносить користь та допомогу людям, що особливо важлива в такий складний для України час.

Від імені волонтерів Кобеляччини слово взяла Тетяна Вільхова, яка побажала усім миру та наснаги на добрі справи.  Щоб кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукав до дії інших.

Насамкінець, учасники заходу приєдналися до спільного флешмобу «Хай прийде мир на Україну!», що відбувся біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Розгорнувши великий синьо-жовтий стяг, дітлахи запустили в небо білих голубів, символів миру.