У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУВСЯ МІТИНГ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 8 травня в Кобеляках відбувся меморіальний мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Чимало кобелячан цього дня прийшли до пам’ятника Скорботної матері, аби вшанувати Героїв, що вибороли нашу свободу. Тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто працював у тилу, хто в повоєнні роки відбудовував міста та села, Героїв, які сьогодні гідно продовжують подвиг переможців у Другій світовій війні, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Участь у меморіальному мітингу взяли голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, учасники бойових дій, волонтери, працівники підприємств, установ та організацій міста, громадськість.

Таміла Шевченко у своєму виступі подякувала ветеранам та нинішнім захисникам України за патріотизм та мужність. Побажала їм здоров’я, благополуччя, родинного тепла та миру.

Пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та Героїв, які загинули на сході нашої держави вшанували хвилиною мовчання. Як символ нашої пам’яті, до підніжжя пам’ятника Скорботної матері, Вічного вогню та могил загиблих воїнів-земляків поклали квіти та гірлянди.

Насамкінець, діти взяли до рук білих голубів — символів миру, та випустили їх в небо з надією, що на нашій землі, нарешті, настане довгоочікуваний мир!

Після чого голова райдержадміністрації Таміла Шевченко у своєму кабінеті зустрілася з волонтерами та учасниками АТО. В дружній атмосфері, за чашкою кави з солодощами, вони обговорили проблемні питання, які їх хвилюють та розглянули шляхи їх вирішення.