У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУВСЯ МІТИНГ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8-9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення та 74-річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З цієї нагоди у Кобеляках відбувся урочистий мітинг. Попри похмуру погоду, чимало кобелячан прийшли до пам’ятника Скорботної матері, аби вшанувати Героїв, що вибороли нашу свободу. Тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто працював у тилу, хто в повоєнні роки відбудовував міста та села, Героїв, які сьогодні гідно продовжують подвиг переможців у Другій світовій війні, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Участь у мітингу взяли голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, народний депутат України Артем Вітко, голова районної ради Володимир Кішінський, ветерани ООС, волонтери, працівники підприємств, установ та організацій міста, громадськість.

Пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та Героїв, які загинули на сході нашої держави вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятника Скорботної матері, Вічного вогню та могил загиблих воїнів-земляків поклали квіти та гірлянди.

А діти запустили в небо білі повітряні кульки, з побажаннями, щоб на нашій землі якомога швидше запанував довгоочікуваний мир.