У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Сьогодні чимало людей зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку, аби відзначити знаменне для кожного українця свято — День Державного Прапора України.

В урочистостях взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради Володимир Кішінський, працівники підприємств, установ та організацій міста, громадськість.

Зустрічали гостей дійства урочисто: під музичний супровід духового оркестру Кобеляцької дитячої музичної школи. Поруч — дівчата в національному вбранні, які розгорнути символ свята — великий синьо-жовтий стяг. Присутні, в свою чергу, також тримали в руках прапорці.

Право урочисто підняти Державний Прапор надали учаснику бойових дій на сході нашої країни Борису Ярошенку та його сину Івану. Насамкінець, прозвучав Гімн України.