У КОБЕЛЯКАХ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ ПРОВЕЛИ ФЛЕШМОБ «УКРАЇНА — ЄДИНА!»

Версія для друкуВерсія для друку

У КОБЕЛЯКАХ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ ПРОВЕЛИ ФЛЕШМОБ «УКРАЇНА — ЄДИНА!»

22 січня в Кобеляках відбулись урочистості з нагоди відзначення 100-річчя з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Цього дня в залі засідань райдержадміністрації зібралось чимало гостей. Серед них родини загиблих військовослужбовців, школярі, громадськість.

Розпочинаючи урочистості, ведучі запросили присутніх переглянути відеосюжет і поринути в історичний екскурс утвердження нашої держави, починаючи від далекого 1919 року і до сьогодення.

Учасники заходу вклонились пам’яті українських звитяжців: Героїв Небесної Сотні та Героїв-військовослужбовців, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

До присутніх звернулася голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський.

 — У нелегкий для нашої країни час ми усвідомлюємо, що тільки в єдності наша сила, — сказала голова РДА. — Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Після цих слів очільники району вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно) батькам  Олега Бокоча та дружині Юрія Олійника. Пам'ять загиблих військовослужбовців учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Насамкінець, присутніх запросили пройти до пам’ятника Тарасу Шевченку для покладання квітів та участі у флешмобі єдності.

Школярі тримали в руках великі синьо-жовті літери з написом «Україна — єдина!» та Державні Прапори України, тим самим підкреслюючи, що ми єдиний та незалежний український народ.

Наверх ↑