У КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЧАЛИ ВИДАВАТИ ОДНОРАЗОВУ НАТУРАЛЬНУ ДОПОМОГУ "ПАКУНОК МАЛЮКА" Кабінетом Міністрів України ”Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” від 20 червня 2018 р. № 512 передбачено видачу одноразової безповоротної адресної соціальної допомоги сім’ям, в яких народилась дитина. Він містить усі першочергові необхідні речі новонародженим протягом перших місяців життя. Видається додатково до вже існуючих виплат при народженні дитини.

Відповідно до доручень заступника голови обласної державної адміністрації О. С. Пругло від 03.09.2018 р. «Про організацію видачі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» 17-18 вересня 2018 року працівники Кобеляцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели видачу одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» 9 – ти жінкам району з м. Кобеляки, смт. Білики, с. Світлогірське,с. Шапки, с. Рубани, с. Шевченки, с. Вільховатка, с. Дашківка, які при виписці з пологового будинку не змогли його отримати. При врученні батьки отримали привітання від працівників  Центру з найкращими побажаннями здоров'я новонародженим та сімейного благополуччя родинам!