У КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВІРИЛИ СТАН ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВІРИЛИ СТАН ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

19 березня в Кобеляцькому районі відбулась перевірка Державної служби України з надзвичайних ситуацій по питанню готовності органів управління і сил цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням.

Зокрема, комісією був перевірений стан захисних споруд, систем оповіщення, техногенної та пожежної безпеки, а також готовність територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту до дій при виникненні надзвичайних ситуацій. В ході перевірки членами комісії були зроблені відповідні зауваження та надані рекомендації.

Насамкінець робочого дня, в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації відбулось підведення підсумків. Голова РДА Таміла Шевченко, в свою чергу, подякувала співробітникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій за аргументований підхід до кожного питання та практичну оцінку діяльності територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту району.

Також вона наголосила на тому, що всі вказані недоліки будуть усунуті протягом найближчого часу.