У КОБЕЛЯЦЬКІЙ ЦРЛ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНЕ ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У КОБЕЛЯЦЬКІЙ ЦРЛ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНЕ ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Сьогодні в Кобеляцькій центральній районній лікарні чергове свято — відкриття оновленого терапевтичного відділення.

Розділити цю подію до медиків завітали керівники району: голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський, запрошені гості: голова обласної ради Олександр Біленький, народний депутат України Артем Вітко, депутати обласної ради: Геннадій Коваленко та Микола Жук.

Насамперед, головний лікар районної лікарні Володимир Казирод провів екскурсію оновленим відділенням. Він зазначив, що в ньому щорічно приймають близько 1500 пацієнтів.

— Час не стоїть на місці, — зазначив головний лікар. — Реформи, які відбуваються в охороні здоров'я, передбачають не тільки зміну фінансування, а, насамперед, — надання якісних медичних послуг. Тому ремонт «терапії» був як ніколи актуальним.

Гості приїхали на свято не з пустими руками. Голова РДА Таміла Шевченко подарувала пральну машину, а народний депутат Артем Вітко — телевізор.

Таміла Вячеславівна у своєму виступі перед присутніми висловила слова вдячності депутатам обласної ради Миколі і Сергію Жукам, Миколі Андрієнку та Геннадію Коваленку, які на ремонт даного відділення спрямували 800 тисяч гривень з Фонду розвитку територій області. Також не стояли осторонь і внесли свій вклад в реалізацію даного задуму засновники СФГ "Шанс" Олександр Ткаченко та Володимир Струк і директор СТОВ "Бережнівське" Іван Байбара, а також представники ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком".

І зауважила: «Сьогодні ми працюємо в період реформ. В Кобеляцькому районі ефективно впроваджуються ініціативи Президента та Уряду. В тому числі, і в медицині. Завдяки тісній та злагодженій співпраці райдержадміністрації, обласної влади та депутатів різних рівнів, можлива реалізація ефективних проектів. І лише спільними зусиллями ми можемо втілити в життя всі заплановані ідеї та починання, спрямовані на розвиток та процвітання Кобеляцького району».