У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КОБЕЛЯЧАНИ ОДЯГЛИ ВИШИВАНКИ

У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КОБЕЛЯЧАНИ ОДЯГЛИ ВИШИВАНКИ

Сьогодні в Кобеляках відбулись урочистості з нагоди відзначення 27-річниці Незалежності України.

Цього дня чимала кількість кобелячан та гостей міста зібрались біля Кобеляцької загальноосвітньої школи №2 на парад вишиванок. Тут можна було побачити представників різних поколінь і професій: педагогів, медиків, волонтерів... Всі такі різні та не схожі між собою. Та об’єднував їх між собою справжній оберіг українського народу — вишиванка.

О 10 годині колона під супровід духового оркестру дитячої музичної школи та барабанщиць загальноосвітньої школи №2 пройшла центральною вулицею нашого міста до районного Центру культури та дозвілля. Очолювали колону гуртківці районного Будинку дитячої і юнацької творчості, які несли герб Полтавщини та Кобеляччини та військовослужбовці, які розгорнули великий синьо-жовтий стяг. Позаду них йшли дітлахи та дорослі з прапорцями та повітряними кульками синього та жовтого кольорів.

Урочистості продовжились на літній сцені, що поруч із районним Центром культури та дозвілля.

Першими до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський. Вони привітали присутніх з найбільшим державним святом — Днем Незалежності України.

— На жаль, сьогодні Україна переживає складні часи військової агресії та посягань на незалежність та цілісність держави, — сказала Таміла Вячеславівна. — Але я впевнена, що наш народ зможе вистояти у цих випробуваннях і ми переможемо! А пам’ять про Героїв, які загинули у боротьбі за свободу і цілісність нашої держави завжди буде вічною.

Традиційно, з нагоди Дня Незалежності України, керівники району відзначили кращих із кращих, хто докладається до великої спільної справи — розбудови  України.

Серед нагороджених було чимало військовослужбовців — учасників бойових дій. Адже саме вони в нелегкий для нашої країни час, продовжують відстоювати незалежність та територіальну цілісність України.

І нам, дійсно, є ким пишатися! Військових по-черзі запрошували на сцену. Їм вручали квіти та нагрудні знаки Полтавської обласної ради «За вірність народу України» І та ІІ ступеню, Подяки Кобеляцької райдержадміністрації та районної ради «За героїзм, мужність та патріотизм, проявлені під час  участі в операції Об’єднаних сил  на Сході України та з нагоди відзначення 27-ї  річниці Незалежності України».

Далі свято продовжилось концертною програмою за участі артистів художньої самодіяльності району.