111

У БУТЕНКАХ ВІДЗНАЧИЛИ СМІЛИВЦІВ, КОТРІ ЗАТРИМАЛИ ОРГАНІЗОВАНУ ЗЛОЧИННУ ГРУПУ

Версія для друкуВерсія для друку

У БУТЕНКАХ ВІДЗНАЧИЛИ СМІЛИВЦІВ, КОТРІ ЗАТРИМАЛИ ОРГАНІЗОВАНУ ЗЛОЧИННУ ГРУПУ

Початок квітня для Кобеляцького району ознаменувався резонансною подією  кримінального характеру. В селі Бутенки місцеві жителі спільно із правоохоронцями затримали групу озброєних злочинців, яких підозрюють у скоєнні цілої серії крадіжок. Усі — мешканці Кіровоградської області, один з них уже судимий за майнові злочини. Наразі по даному факту триває досудове розслідування.

Вже в середу, 11 квітня, до Бутенок приїхали голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, депутат Полтавської обласної ради, голова комісії з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій Геннадій Коваленко та начальник Головного управління Національної поліції у Полтавській області Андрій Замахін.

Вони спільно із головою Бутенківської об’єднаної територіальної громади Миколою Скрильником нагородили місцевих жителів та працівників поліції, які, ризикуючи власним життям, взяли участь у затриманні злочинців.

Урочистості відбулись в приміщенні сільської ради. Сміливцям подякували за активну громадську позицію, проявлену пильність та допомогу у затриманні злочинної групи. Їм вручили відзнаки «Знаки пошани» Головного управління Національної поліції у Полтавській області та Почесні грамоти і нагрудні знаки Полтавської обласної ради.

В свою чергу, голова Бутенківської ОТГ Микола Скрильник повідомив, що ініціюватиме внесення змін до Програми боротьби зі злочинністю, що дозволить преміювати людей, котрі брали участь у затриманні злочинців.

 

Наверх ↑