У БУТЕНКАХ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН

У БУТЕНКАХ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН

Сьогодні у селі Бутенки відбулось урочисте відкриття комунальної організації «Місцева пожежна охорона Бутенківської сільської ради» та поліцейської станції.

Це стало можливим завдяки активній позиції та співпраці Бутенківської громади, обласного та районного керівництва.

Сучасний Центр безпеки громадян — це об’єднання пожежної застави, поліцейського пункту та комунальної служби. Розташували його в приміщенні  колишнього взводу для обслуговування стаціонарного поста №2 роти ДПС ДАІ.

Працюватимуть в ньому 10 рятувальників, 1 дільничний та група швидкого реагування в кількості 2 чоловік.

Місце для Центру безпеки обрано не випадково. Головним критерієм було зручне географічне положення: близькість до населеного пункту та до дороги державного значення.

Таке компактне розташування оперативних служб дозволить швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і території та значно скоротить фінансові витрати територіальної громади на їх утримання.

Комунальна служба, в свою чергу, виконуватиме вкрай необхідну справу — забезпечення життєдіяльності громади, надання різних послуг.

В урочистостях з нагоди відкриття комунальної організації «Місцева пожежна охорона Бутенківської сільської ради» та поліцейської станції взяли участь голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, голова Бутенківської громади Микола Скрильник, радник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Геннадій Коваленко, начальник Головного управління ДСНС України в Полтавській області Володимир Салогуб, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Володимир Абрамов, голова Асоціації місцевої та добровільної пожежної охорони Сергій Фірсов, експерт з децентралізації Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Ісип, представники місцевих сільгосппідприємств, громадськість.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зазначила, що реформа децентралізації передбачає надання якісних послуг на місцях. І відкриття пожежної та поліцейської станцій у Бутенківській об’єднаній територіальній громаді — це один з реальних кроків цієї реформи.

Начальник Головного управління ДСНС України в Полтавській області Володимир Салогуб після свого виступу передав рятувальникам ключі від пожежного автомобіля, який відтепер буде в їхньому користуванні. А заступник генерального директора ТОВ «Агрофірма Добробут» Анатолій Таранушич передав комунальному господарству трактор Т-150. В свою чергу, директор ТОВ «ПАРТНЕР АГРО ГРУП», депутат обласної ради Олександр Коваленко — екскаватор, директор СФГ «Відродження», депутат районної ради Валерій Дрига — комп’ютер.

Після урочистого відкриття та перерізання червоної стрічки, всі присутні мали змогу зайти всередину приміщення та ознайомитись з роботою нового Центру безпеки.