У БУТЕНКАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

У БУТЕНКАХ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Усі, хто звернувся в четвер у сервісний центр МВС, який працює в Бутенках, стали свідками гарної події: презентації оновленого центру, яка відбулася за участі начальника регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області Віталія Бондаренка, народного депутата України Андрія Реки, голови райдержадміністрації Таміли Шевченко, голови Бутенківської сільської ради Миколи Скрильника.

-Полтавщина повністю завершила оновлення сервісних центрів і стала дев*ятою в Україні, -зазначив Віталій Бондаренко, - де створено комфортні умови для отримання адміністративних послуг. Серед найбільш поширених- реєстрація/перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна посвідчення водія, отримання довідки про несудимість та ін..

Це єдиний центр, який працює в сільській місцевості, але за кількістю наданих послуг займає друге-третє місце серед аналогічних центрів області. І відрадно, що сільський голова разом з депутатським корпусом зробили все для того, щоб зберегти центр на території сільської ради та виділили кошти на проведення ремонту.

-Без децентралізації таких фінансових можливостей у Бутенках не було б, -сказала керівник району Таміла Шевченко.- На ремонт виділено мільйон гривень і відтепер центр має єдину зовнішню і внутрішню концепцію, а головне- надає якісні послуги. Зручне місце розташування сприяє тому, що збільшується кількість звернень (щоденно центр надає понад 100 послуг), а це значить, що зростуть надходження до місцевого бюджету.

-Не треба їхати в Європу, в нас –краще, так прокоментував умови, які створені в центрі, народний депутат України Андрій Река.

До речі, кількість послуг буде розширюватись: це –реєстрація зброї, тракторів, іншої сільськогосподарської техніки та ін.. На сьогодні навантаження на одного працівника найвище в області, а результати, як уже зазначалось- найкращі.

-Колектив налаштований не збавляти темпів, -сказав керівник центру Сергій Гуз і подякував усім за підтримку.