У БІЛИЦЬКОМУ СЕЛИЩНОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПРОВЕЛИ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ

Версія для друкуВерсія для друку

У БІЛИЦЬКОМУ СЕЛИЩНОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПРОВЕЛИ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ

Тимчасове припинення виробничої діяльності одного з найпотужніших роботодавців Кобеляцького району - Філії “Кобеляцький цукровий завод” ТОВ “Цукорагропром” стало викликом як для його постійних працівників, так і для фахівців Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Пріоритетними засадами реформування Служби зайнятості зараз є задоволення заявлених вимог роботодавців шляхом посилення індивідуального підходу до претендентів, розширення форм співпраці та створення кадрового резерву працівників. Враховуючи інтереси роботодавців і шукачів роботи фахівці Кобеляцької районної філії за участю колег з Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості та провідних роботодавців міста Полтави 5 березня 2019 року  в Білицькому селищному будинку культури провели ярмарку вакансій.

Формат заходу був спрямований на двосторонній діалог та пошук виходу із ситуації безробіття для жителів Білицької селищної ради та сусідніх сіл району. Постійну роботу під час заходу пропонували ТОВ “ТД “Полтавський автоагрегатний завод”, ПАТ “Полтавський машинобудівний завод”, АТ “Полтавахолод”, ПП “Прем'єр Сокс”, ТОВ “Полтавахліб-3”, ТОВ “Полтавський хлібопекарський комплекс”, ТОВ “Полтава Водопровід”, ТОВ “Фабрика “Український текстиль”(с. Бутенки Кобеляцького району).

Інформаційні матеріали з вакансіями м. Полтави та Кобеляцького району були розміщені у просторовій залі будинку культури. Різноманітні пропозиції роботи стосувались  сфери виробництва машин і устаткування, деталей та виробів, харчових продуктів, товарів легкої промисловості, а також будівництва та монтажних робіт. Всі бажаючі мали змогу пройти співбесіду у роботодавця, оформити кадрову анкету, написати резюме,  отримати вичерпну інформацію про актуальні вакансії регіону, ознайомитись із послугами служби зайнятості. Громадяни активно цікавились запропонованою інформацією, записували контакти та терпляче чекали черги на співбесіду щодо працевлаштування.

Зокрема, представник ТОВ “Полтавський хлібопекарський комплекс”, враховуючи кількість бажаючих працювати на його підприємстві,  зараз вирішує питання підвезення жителів селища до місця роботи. Новий формат роботи служби зайнятості сьогодні дозволив багатьом на місці вирішити всі питання, пов'язані з працевлаштуванням. Для детальної інформації про роботодавців та запропоновані вакансії запрошуємо звертатись до  Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, яка знаходиться за адресою: м. Кобеляки, вул. Дніпровська 7. Телефон для довідок: (05343) 3 11 76.

Наверх ↑