ТАМІЛІ ШЕВЧЕНКО ПОДЯКУВАЛИ ЗА ПЛІДНУ РОБОТУ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РДА

ТАМІЛІ ШЕВЧЕНКО ПОДЯКУВАЛИ ЗА ПЛІДНУ РОБОТУ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РДА Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбувся досить не традиційний захід. Голови місцевих рад, депутатський корпус районної ради, керівники підприємств, установ, організацій міста, волонтери, військовослужбовці, актив району зібралися разом, аби подякувати Тамілі Шевченко за роки плідної роботи на посаді голови Кобеляцької райдержадміністрації. Яка, згідно розпорядження Президента України Володимира Зеленського, залишила посаду у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Цього дня присутні в залі говорили чимало теплих слів та побажань на адресу вже колишньої очільниці району. Таміла Шевченко, в свою чергу, подякувала усім за плідну працю, спрямовану на благо району, за розуміння, підтримку та професіоналізм. Адже за чотири роки для Кобеляччини було зроблено багато добрих справ, розпочато чимало нових, цікавих проектів. Вона висловила надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати у життя спільно розпочаті добрі справи.

В свою чергу, учасники заходу подякували їй оплесками та «морем» квітів за професіоналізм, наполегливість, самовідданість, компетентність у роботі та вирішенні проблемних питань району.