СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У КОБЕЛЯЦЬКІЙ ЗОШ №2

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У КОБЕЛЯЦЬКІЙ ЗОШ №2

Сьогодні о 8 годині ранку в Кобеляцькій ЗОШ №2 відбулась урочиста лінійка з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року.

Цьогорічне свято було особливим. Адже, починаючи з 3 вересня, Кобеляцька ЗОШ №2 (до речі, першою в області) змінює свій статус і буде перейменована в опорний заклад «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Незадовго до початку урочистої лінійки школярі, вчителі та батьки зібрались на шкільному стадіоні, аби разом розпочати новий навчальний рік.

Загалом, цьогоріч в учбовому закладі за парти сядуть 818 учнів. З них — 92 першокласники. Під гучні аплодисменти та супровід першої вчительки і майбутніх випускників їх прийняли до великої, дружної, шкільної родини.

Розпочались урочистості, традиційно, підняттям Державного Прапора та звучанням Гімну України. Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких школярів. Для них — це новий етап, це початок шляху в країні знань.

Продовжилась лінійка флешмобом. Діти, повторюючи рухи за іншими учнями навчального закладу, затанцювали під ритмічну музику.

На завершення свята хвилююче прозвучав дзвінок у руках першокласниць: Софії Бистрякової та Софії Коваль і одинадцятикласників: Ігора Ольхового та Максима Ромащенка. Після чого всі в піднесеному настрої розійшлися по своїх класних кімнатах.