Спортивні новини

Версія для друкуВерсія для друку

СПОРТИВНІ НОВИНИ

 

Юнаки «Колоса» у фіналі

26 та 27 жовтня юнацький склад місцевого «Колоса» в 1/4 фіналу чемпіонату Полтавської області з футболу грав з базилівським «Базилем».

З перших хвилин протистояння «Колос» на правах господарів захопив ініціативу та раз-по-раз турбував володіння голкіпера гостей. Наші юнаки з-за тотальної переваги здобули впевнену перемогу з рахунком 5:0.

Голами відзначилися: Галаган Назар (2 голи), Сіріціану Дмитро, Соломко Сергій та  Кокудак Владислав.

 Наступного ж дня у відповідному матчі «колосята» здолали своїх суперників з рахунком  2:0. В цій грі вже на 10 хвилині гол у ворота суперників забив Соломко Сергій, а по-перерві подвоїв рахунок Терещенко Олексій.  

Отже, за підсумками двох зустрічей підопічні Сергія Калитки здобули право грати в 1/2 фіналу.

 

Футбол району

26 жовтня (субота) відбулися ігри ХХІ туру чемпіонату та ХVІІ туру  першості МО ГО ВФСТ «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу сезону   2019 року.

Зафіксовано такі результати:

І-ліга: "Іванівка" - "Прапор" – 5:0; "Дрижина" - "Локомотив" – 2:3; "Маяк" - "Урожай" – 2:7; "Котовське" - "Сокіл" – 5:2; "Лан" - "Спарта" – 3:2; "Червоні Квіти" - "Озера" + : –.

              ІІ-ліга: "Стріла" - "Астарта" – 2:6; "Водник" - "Дашківка" – 3:1;  "Дніпро" - "Колос" – 1:2; "Оріль" - "Спартак" – 2:3; "Бродщина" - "Придніпрянське" – 4:2.

 

Турнірна  таблиця
чемпіонату та першості МО ГО ВФСТ «Колос» з футболу
сезону 2019 року

 

 

            І ліга                        станом на 28.10.2019

Назва  команди

І

   В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Локомотив» (Бутенки)

21

21

0

0

100:14

 +86

63

2.

«Дрижина» (Др. Гребля)

21

18

1

2

136:24

 +112

55

3.

«Урожай» (Мідянівка)

21

17

1

3

95:26

 +69

52

4.

«Котовське» (В.Балка)

21

 11

 2

  8

54:59

 -5

 35

5.

«Спарта» (Лутовинівка)

21

9

2

10

53:60

 -7

29

6.

«Сокіл» (Білики)

21

6

6

9

38:50

  -12

24

7.

«Маяк» (Орлик)

21

6

3

12

39:60

  -21

21

8.

«Іванівка» (Іванівка)

21

6

3

12

28:52

 -24

21

9.

«Прапор» (Підгора)

21

5

5

11

26:58

  -32

20

10.

«Лан» (Шенгури)

21

4

6

11

23:64

  -41

18

11.

«Червоні Квіти» (Черв. Квіти)

21

5

2

14

34:107

  -73

14

12.

«Озера» (Озера)

21

2

1

18

28:77

  -49

7

 

 

ІІ  ліга

Назва  команди

І

В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Водник» (Вільховатка)

16

13

2

1

 65:20

 +45

41

2.

«Астарта» (Козельщина)

17

12

0

5

62:43

+19

36

3.

«Спартак» (Рибалки)

17

11

0

6

   56:37

+19

33

4.

«Колос» (Павлівка)

17

10

1

6

47:27

  +20

31

5.

«Придніпрянське»

16

9

1

6

49:32

  +17

28

6.

«Бродщина» (Бродщина)

17

6

3

8

40:46

  -6

21

7.

«Оріль» (Канави)

17

6

2

9

38:43

-5

20

8.

«Дніпро» (Світлогірське)

17

6

1

9

53:58

  -5

16

9.

«Стріла» (Сухинівка)

16

4

0

12

24:49

-25

9

10.

«Дашківка» (Дашківка)

16

1

0

15

21:100

-79

3

 

 

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Котовське» – «Червоні Квіти») команді «Червоні Квіти» зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Котовське» зараховано технічну  перемогу (3:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Придніпрянське» – «Дніпро») команді «Дніпро» зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Придніпрянське»  зараховано технічну перемогу (3:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Стріла»  – «Водник») команді «Стріла»  зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Водник»  зараховано технічну перемогу (3:0).

 

 

 

 

 

19 жовтня (субота) відбулися ігри ХХ туру чемпіонату та ХVІ туру  першості МО ГО ВФСТ «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу сезону   2019 року.

Зафіксовано такі результати:

І-ліга: "Прапор" - "Локомотив" – 0:3; "Урожай" - "Дрижина" – 2:7;  "Сокіл" - "Маяк" – 5:1; "Спарта" - "Котовське" – 1:3; "Озера" - "Лан" – 0:4; "Іванівка" - "Червоні Квіти" – 3:0.

ІІ-ліга: "Астарта" - "Дашківка" + : –; "Колос" - "Водник" – 2:2; "Спартак" - "Дніпро" – 7:1; "Придніпрянське" - "Оріль" – 5:0; "Стріла" - "Бродщина" – 1:0.

 

Турнірна  таблиця
чемпіонату та першості МО ГО ВФСТ «Колос» з футболу
сезону 2019 року

 

                                              І ліга станом на 21.10.2019

Назва  команди

І

   В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Локомотив» (Бутенки)

20

20

0

0

97:12

 +85

60

2.

«Дрижина» (Др. Гребля)

20

18

1

1

134:21

 +111

55

3.

«Урожай» (Мідянівка)

20

16

1

3

88:24

 +64

49

4.

«Котовське» (В.Балка)

20

  10

 2

  8

49:57

 -8

 32

5.

«Спарта» (Лутовинівка)

20

9

2

9

51:57

 -6

29

6.

«Сокіл» (Білики)

19

6

5

8

35:44

  -9

23

7.

«Маяк» (Орлик)

20

6

3

11

37:53

  -16

21

8.

«Прапор» (Підгора)

19

5

4

10

25:52

  -27

19

9.

«Іванівка» (Іванівка)

20

5

3

12

23:52

 -29

18

10.

«Лан» (Шенгури)

20

3

6

11

20:62

  -42

15

11.

«Червоні Квіти» (Черв. Квіти)

20

4

2

14

31:107

  -76

11

12.

«Озера» (Озера)

20

2

1

17

28:74

  -46

7

 

 

ІІ  ліга

Назва  команди

І

В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Водник» (Вільховатка)

15

12

2

1

 62:19

 +43

38

2.

«Астарта» (Козельщина)

16

11

0

5

56:41

+15

33

3.

«Спартак» (Рибалки)

16

10

0

6

   53:35

+18

30

4.

«Придніпрянське»

15

9

1

5

47:28

  +19

28

5.

«Колос» (Павлівка)

16

9

1

6

45:26

  +19

28

6.

«Оріль» (Канави)

16

6

2

8

36:40

-4

20

7.

«Бродщина» (Бродщина)

16

5

3

8

36:44

  -8

18

8.

«Дніпро» (Світлогірське)

16

6

1

8

52:56

  -4

16

9.

«Стріла» (Сухинівка)

15

4

0

11

22:43

-21

9

10.

«Дашківка» (Дашківка)

15

1

0

14

20:97

-77

3

 

 

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Котовське» – «Червоні Квіти») команді «Червоні Квіти» зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Котовське» зараховано технічну  перемогу (3:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Придніпрянське» – «Дніпро») команді «Дніпро» зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Придніпрянське»  зараховано технічну перемогу (3:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Стріла»  – «Водник») команді «Стріла»  зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Водник»  зараховано технічну перемогу (3:0).

                                                                          

         

         

Анонс

 

26 жовтня (субота) відбудуться ігри ХХІ туру чемпіонату та ХVІІ туру  першості МО ГО ВФСТ «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу сезону   2019 року.

Зустрінуться такі пари команд:

І-ліга: "Іванівка" - "Прапор";  "Дрижина" - "Локомотив"; "Маяк" - "Урожай"; "Котовське" - "Сокіл";  "Лан" - "Спарта"; "Червоні Квіти" - "Озера".

              ІІ-ліга: "Стріла" - "Астарта";  "Водник" - "Дашківка"; "Дніпро" - "Колос"; "Оріль" - "Спартак"; "Бродщина" - "Придніпрянське".

Початок матчів о 15.00.

26 жовтня (субота) на районному стадіоні «Колос» юнацький склад місцевого «Колоса» в 1/4 фіналу чемпіонату Полтавської області з футболу гратиме з базилівським «Базилем».

 

 

 

                                 «Колос» з двома пенальті програє «Чутове»

13 жовтня (неділя) кобеляцький «Колос» в заключному турі першості Полтавської області з футболу серед команд  І ліги грав на виїзді з командою «Чутове».

 З перших хвилин матчу господарі захопили ініціативу та почали турбувати володіння нашого голкіпера. Результат не забарився. Вже на 5 хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий штрафний удар у ворота «Колоса», після чого результат став 1:0 на користь «Чутове». На 10 хвилині господарі  забили другий гол, і також  з пенальті, який до речі був призначений в досить суперечливому моменті, адже нападник господарів находився в явному офсайді. Голкіпер гостей відбив удар з одиннадцятиметрової позначки, але на добиванні першим був чутівський гравець, який і добив у пусті ворота.

Можливо «колосянам» далася взнаки втома після суботніх матчів, можливо якість газону, адже в першому таймі вони так і не спромоглися створити небезпечні моменти біля воріт чутівців.

Тож перша половина гри так і завершилася з рахунком 2:0.

 По перерві наші земляки дещо оговтавшись, заволоділи ініціативою як ігровою так і територіальною, почали турбувати голкіпера господарів. Після гострого пасу партнера небезпечно вривався в карний майданчик Литвин Сергій, але обігравши голкіпера в останній момент відпустив м’яча, після чого «круглий» підступно вдарився в штангу та викотився за межі поля. Ще декілька разів «Колос» небезпечно виконував штрафні та кутові удари, але на жаль вони не закінчувалися взяттям воріт.

Вкотре вдалими діями відзначився наш голкіпер, ще одного разу виручила поперечина.

Суперник «гасив» атакувальні дії гостей тактикою мілкого фолу, граючи на контратаках, що і призвело до третього забитого голу.

Слід зазначити, що нашим гравцям в цій грі не вистачало бійцівських якостей та дисципліни, які були їм притаманні на протязі всього турніру.

Отож, «Колос» не зміг закінчити першість на мажорній ноті та поступився в останній грі – 0:3.

Юнацький склад «Колоса» також програв своїм суперникам з рахунком – 1:3. Голом за наших юнаків відзначився Сіріціану Дмитро.

До вашої уваги результати інших матчів: «Базиль» (Базилівщина) - ФК «Динамо» (Решетилівка) – 1:3 (юнаки 5:0); «Авангард» (Яреськи) - «Зіньків – 1604» (Зіньків) – 2:0(юнаки +: -); «Псел» (Гадяч) - «Маяк» (Котельва) – 2:1 (юнаки 2:0).

 

 

Турнірна таблиця першості Полтавської області з футболу

сезону 2019 року

 

Дорослі

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Авангард» (Яреськи)

14

11

2

1

36-12

35

2

«Зіньків-1604» (Зіньків)

14

9

1

4

28-11

28

3

«Чутове» (Чутове)

14

8

1

5

23-20

25

4

«Базиль» (Базилівщина)

14

7

2

5

32-19

23

5

ФК «Динамо» (Решетилівка)

14

7

1

6

28-19

22

6

«Колос» (Кобеляки)

14

5

2

7

24-24

17

7

«Псел» (Гадяч)

14

3

2

9

15-38

11

8

«Маяк» (Котельва)

14

0

1

13

9-52

1

 

Юнаки

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

«Колос» (Кобеляки)

14

11

0

3

35-13

33

2

«Псел» (Гадяч)

14

8

1

5

23-21

25

3

«Базиль» (Базилівщина)

14

7

2

5

30-14

23

4

«Авангард» (Яреськи)

14

6

1

7

25-27

19

5

«Маяк» (Котельва)

14

5

3

6

25-23

18

6

«Чутове» (Чутове)

14

4

5

5

24-30

17

7

ФК «Динамо» (Решетилівка)

14

4

3

7

16-24

15

8

«Зіньків-1604» (Зіньків)

14

3

1

10

11-37

10

 

 

 

                                               Футбол району

 

12 жовтня (субота) відбулися ігри ХІХ туру чемпіонату та ХV туру  першості МО ГО ВФСТ «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу сезону   2019 року.

Зафіксовано такі результати:

І-ліга:  "Червоні Квіти" - "Прапор" – 1:5; "Локомотив" - "Урожай" – 2:0; "Дрижина" - "Сокіл" – 9:0; "Маяк" - "Спарта" – 4:0; "Котовське" - "Озера" – 5:4; "Лан" - "Іванівка" – 1:0.

ІІ-ліга: "Бродщина" - "Астарта" – 1:4; "Дашківка" - "Колос" – 2:3; "Водник" - "Спартак" – 1:0; "Дніпро" - "Придніпрянське" – 1:3; "Оріль" - "Стріла" – 2:1.

 

 

                                                                             

 
Турнірна  таблиця
чемпіонату та першості МО ГО ВФСТ «Колос» з футболу
сезону 2019 року

 

 

            І ліга                        станом на 15.10.2019

Назва  команди

І

   В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Локомотив» (Бутенки)

19

19

0

0

94:12

 +82

57

2.

«Дрижина» (Др. Гребля)

19

17

1

1

127:21

 +106

52

3.

«Урожай» (Мідянівка)

19

16

1

2

86:17

 +69

49

4.

«Спарта» (Лутовинівка)

19

9

2

8

50:54

 -4

29

5.

«Котовське» (В.Балка)

19

  9

 2

  8

46:56

 -10

 29

6.

«Маяк» (Орлик)

19

6

3

10

36:48

  -12

21

7.

«Сокіл» (Білики)

18

5

5

8

30:43

  -13

20

8.

«Прапор» (Підгора)

18

5

4

9

25:49

  -24

19

9.

«Іванівка» (Іванівка)

19

4

3

12

20:52

 -32

15

10.

«Лан» (Шенгури)

19

2

6

11

16:62

  -46

12

11.

«Червоні Квіти» (Черв. Квіти)

19

4

2

13

31:104

  -73

11

12.

«Озера» (Озера)

19

2

1

16

28:70

  -42

7

 

 

ІІ  ліга

Назва  команди

І

В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Водник» (Вільховатка)

13

12

0

1

 59:16

 +43

36

2.

«Астарта» (Козельщина)

15

10

0

5

53:41

+12

30

3.

«Колос» (Павлівка)

15

9

0

6

43:24

  +19

27

4.

«Спартак» (Рибалки)

15

9

0

6

   46:34

+12

27

5.

«Придніпрянське»

14

8

1

5

42:28

  +14

25

6.

«Оріль» (Канави)

15

6

2

7

36:35

+1

20

7.

«Бродщина» (Бродщина)

14

5

2

7

35:42

   -7

17

8.

«Дніпро» (Світлогірське)

15

6

1

7

51:49

  +2

16

9.

«Стріла» (Сухинівка)

14

3

0

11

21:43

-22

6

10.

«Дашківка» (Дашківка)

14

1

0

13

20:94

-74

3

 

 

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Котовське» – «Червоні Квіти») команді «Червоні Квіти» зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Котовське» зараховано технічну  перемогу (3:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Придніпрянське» – «Дніпро») команді «Дніпро» зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Придніпрянське»  зараховано технічну перемогу (3:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Стріла»  – «Водник») команді «Стріла»  зараховано технічну поразку (0:3) та знято три турнірних очки, а команді «Водник»  зараховано технічну перемогу (3:0).

                                                                          

         

         

 

Анонс

 

19 жовтня (субота) відбудуться ігри ХХ туру чемпіонату та ХVІ туру  першості МО ГО ВФСТ «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу сезону   2019 року.

Зустрінуться такі пари команд:

І-ліга:  "Прапор" - "Локомотив"; "Урожай" - "Дрижина"; "Сокіл" - "Маяк"; "Спарта" - "Котовське"; "Озера" - "Лан"; "Іванівка" - "Червоні Квіти".

ІІ-ліга: "Астарта" - "Дашківка"; "Колос" - "Водник"; "Спартак" - "Дніпро"; "Придніпрянське" - "Оріль"; "Стріла" - "Бродщина".

Початок матчів о 15.00.

 

     

Волейбол району

23 та 25 січня в спортивному залі ЗОШ №2 відбулися ігри відкритої першості району з волейболу сезону 2018-2019 років,  де зафіксовано такі результати: «ДЮСШ» - «Ліцей №2» (юнаки) – 0:2; «ДЮСШ» -   «Ліцей №2» (дівчата) – 2:0; «Вчителі» - «ДЮСШ» – 2:0;  «ДЮСШ» - «Іванівка» – 0:2; «Дрижина» - «ДЮСШ» – 2:0; «Іванівка» - «Дашківка» – 0:2;  «Дашківка» – «Дрижина» – 2:0.

Турнірна  таблиця  відкритої  першості  Кобеляцького району з  волейболу сезону  2018 – 2019 років

           Станом на 28.01.2019

Команди

Ігор

В1

В 2

П 1

П2

Партій

Очок

1

«Дашківка»  Дашківка

8

5

0

2

1

12:6

16

2

«Вчителі»  Кобеляки

5

5

0

0

0

10:0

15

3

«Молодь»  В.Балка

5

5

0

0

0

10:0

15

4

«Іванівка»  Іванівка

8

4

1

2

1

11:7

15

5

«Озера»  Озера

7

4

1

2

0

10:5

    14

6

«НРЦ»  Кобеляки

4

3

1

0

0

8:1

11

7

«Дрижина»  Др. Гребля

8

1

1

4

2

7:15

7

8

«Локомотив»  Бутенки

5

1

1

3

0

4:7

5

9

«Ліцей №2 юнаки»  Кобеляки

8

1

0

5

2

4:14

5

10

«ДЮСШ»  Кобеляки

7

1

0

6

0

2:12

3

11

«Ліцей №2 дівчата»  Кобеляки

6

0

1

5

0

2:11

2

 

 

(за виграш з рахунком 2:0 – команда отримує  3 очки, 2:1 – 2 очки,  за  поразку  1:2 – 1 очко, 0:2 – 0 очок)

 

Традиційний турнір ветеранів

26  січня (субота)  в  спортивному  залі  ДЮСШ  відбулися  традиційні  змагання з волейболу серед команд ветеранів Полтавської  та                                                     Дніпропетровської  областей з нагоди Дня Соборності України.

В боротьбі за звання сильнішого змагалися представники з Полтави, Кам'янського,  Дніпра та Кобеляк. Хоча на майданчик виходили спортсмени поважного віку та їх поєдинки проходили в безкомпромісній і азартній боротьбі. Волейболісти демонстрували високу технічну та тактичну підготовку.

В ході турніру було зафіксовано такі результати: «Колос» Кобеляки – «Ветеран» Полтава 0:2 (16:25;16:25), «Ветеран» Кам'янське – «Дніпроспортсервіс» Дніпро  2:0 (25:16; 25:18), «Ветеран» Полтава – «Ветеран» Кам'янське  2:1 (17:25; 25:17; 15:7), «Колос» Кобеляки – «Дніпроспортсервіс» Дніпро  2:1 (18:25; 25:21; 15:11), «Ветеран» Кам'янське – «Колос» Кобеляки  2:0 (25:12; 25:16), «Дніпроспортсервіс» Дніпро –  «Ветеран» Полтава 0:2 (25:18; 25:12).

В підсумку третіми стали наші земляки, волейболісти з Кам'янського фінішували другими, переможцями ж турніру стали полтавчани.

Кращими гравцями турніру визнано: атакуючий – Соболь Віктор (Кам'янське), розігруючий – Коцегуб Олексій (Полтава), блокуючий – Гузченко Роман (Кобеляки), захисник – Слюсар Євген (Полтава), кращий гравець – Корячко Віктор (Дніпро).

 

Обласні змагання по дзюдо

26 січня в Кременчуці відбулися  змагання чемпіонату Полтавської області по дзюдо серед юнаків та дівчат 1997-2004р.н. Серед чисельної кількості учасників досить успішно виступили вихованці тренера Перепьолки Володимира. Кобеляцька команда була представлена трьома учасниками, які в своїх вікових категоріях вибороли три призові місця. Мікуліна Олександра, поступившись у фіналі, посіла другу сходинку змагань, Перепьолка Артем став третім, також третє місце здобув Накісько Олександр.

 

Вдалі виступи юних боксерів

17-19 січня на кременчуцькій спортивній базі СДЮШОР проводилися змагання чемпіонату Полтавської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. та юнаків 2005-2006 р.н. В змаганнях брало участь близько 90 учасників з різних куточків області. Слід відзначити доволі вдалі виступи наших боксерів.        Серед юнаків в своїх вагових категоріях кращими виявились Слісаренко Дмитро та Коваленко Єгор. До речі Діма вдруге поспіль став чемпіоном області. Третім в даній віковій категорії став Овсієнко Владислав. Роман Липка, поступившись в півфіналі, посів третю сходинку серед юніорів. До змагань спортсменів готував тренер Полтавської ОДЮСШ «Колос» Бараненко Сергій.

 

Анонс

2 лютого (субота) в адмінприміщенні районного стадіону «Колос» проводимуться змагання особистої першості Кобеляцького району з шашок серед чоловіків та жінок. Початок змагань о 9 годині.   

2 лютого (субота) в спортивному залі аграрного ліцею відбудуться                      змагання особисто-командної першості Кобеляцького району з гирьового                  спорту.  Початок змагань о 9 годині.   

2 лютого (субота)  на майданчиках зі штучним покриттям відбудуться  матчі VІ туру  МО ГО ВФСТ «Колос» з міні-футболу, де зустрінуться            такі  пари команд:

І-ліга: "Іванівка"  - "Озера"; "Граніт"  - "Дніпро"; "Молодь"  - "Проц-Енерго"; "Червоні Квіти"  - "Гелаксі"; "Колос" - "Сокіл-98"; "Маяк"  - "Лан".

ІІ-ліга: "Локомотив" - "Чорбівка"; "Котовське" - "Кірове"; "Оріль" - "Легіон" с. Бутенки; "Легіон" с. Рибалки - "Водник"; "Сокіл-2" - "Дашківка"; "Поділ" - "Дрижина"; "Стріла" - "Колос".

                                                                                           

                                                     Міні-футбол

22-23 грудня відбувся  ІІІ тур відкритої зимової першості місцевого  осередку ГО ВФСТ «Колос» в Кобеляцькому районі з міні-футболу              сезону 2018-2019  років.

 

 

Зафіксовано такі результати:

І  ліга:  "Іванівка"  -  "Граніт" – 0:5 ; "Лан"  -  "Молодь" – 0:5; "Озера"  -  "Червоні Квіти" – 5:6; "Дніпро"  -  "Колос" – 4:0;  "Проц-Енерго"  -  "Сокіл-98" – 5:1;  "Гелаксі"  -  "Маяк" – 5:0.

ІІ ліга: "Локомотив" - "Котовське" – 2:4; "Колос" - "Оріль" – 3:4; "Чорбівка" - "Легіон" с. Рибалки – 4:5; "Кірове" - "Сокіл-2"– 1:5; "Легіон"         с. Бутенки - "Поділ" – 3:4; "Водник"  - "Дрижина" – 3:0; "Дашківка" -           "Стріла" – 2:9.                                     

 

Турнірна таблиця

відкритої зимової першості МО ГО ВФСТ «Колос»

з міні-футболу сезону 2018-2019 років

 

І ліга                                       станом на 24.12.2018

Назва  команди

І

В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Червоні Квіти»  с.Черв. Квіти

   3

3

0

0

14:9

+5

9

2.

«Гелаксі»  Кобеляки

   3

2

1

0

11:4

+7

7

3.

«Граніт»  Кобеляки

   2

2

0

0

9:2

+7

6

4.

«Проц - Енерго»  Кобеляки

   3

2

0

1

9:5

+4

6

5.

«Молодь»  Кобеляки

   3

2

0

1

9:5

+4

6

6.

«Дніпро»  с. Світлогірське

   3

1

1

1

8:6

+2

4

7.

«Сокіл – 98»  смт. Білики

   3

1

1

1

8:10

-2

4

8.

«Колос»   Кобеляки

   3

1

0

2

9:13

-4

3

9.

«Озера»  с.Озера

   3

0

1

2

12:15

-3

1

10.

«Лан»  с.Шенгури

   3

1

0

2

6:12

-6

0

11.

«Іванівка»  с. Іванівка

   3

0

0

3

4:11

-7

0

12.

«Маяк»  с. Орлик

   2

0

0

2

0:7

-7

0

 

ІІ  ліга

Назва  команди

І

В

Н

П

М

РМ

О

1.

«Водник»  с.Вільховатка

   3

3

0

0

23:3

+20

9

2.

«Сокіл – 2»  смт. Білики

3

3

0

0

18:6

+12

9

3.

«Поділ» смт. Білики

3

3

0

0

12:4

+8

9

4.

«Котовське»  с. Котовське

3

2

0

1

12:8

+4

6

5.

«Оріль» с. Канави

3

2

0

1

12:12

0

6

6.

«Дрижина» с. Др. Гребля

3

1

1

1

11:10

+1

4

7.

«Локомотив»  с. Бутенки

3

1

1

1

10:9

+1

4

8.

«Колос» с. Павлівка

3

1

0

2

11:8

+3

3

9.

«Легіон» с. Бутенки

3

1

0

2

14:12

+2

3

10.

«Стріла» с. Сухинівка

   3

1

0

2

12:18

-6

3

11.

«Легіон» с. Рибалки

3

1

1

1

7:11

-4

1

12.

«Кірове» с. Лебедине

3

0

1

2

6:13

-7

1

13.

«Чорбівка»  с. Чорбівка

3

0

0

3

6:18

-12

0

14.

«Дашківка»  с. Дашківка

3

0

0

3

4:26

-22

0

 

         Примітка

 За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Легіон» Рибалки – «Колос» Павлівка) команді «Легіон» Рибалки зараховано технічну поразку (0:5) та знято три турнірних очки, а команді «Колос» Павлівка зараховано технічну перемогу (5:0).

За порушення Регламенту змагань (неявка на календарну гру «Лан» Шенгури – «Молодь» Кобеляки) команді «Лан»  зараховано технічну поразку (0:5) та знято три турнірних очки, а команді «Молодь»  зараховано технічну перемогу (5:0).

 

Волейбол району

 

           21 грудня (пятниця) в спортивних залах ДЮСШ та ЗОШ №2 стартували змагання відкритої першості району з волейболу сезону 2018-2019 років,          де зафіксовано такі результати:  

          «Ліцей №2» (юнаки) - «Ліцей №2» (дівчата) –  1:2 ( 16:25; 25:22;11:15);  «Ліцей №2» (юнаки) - «Іванівка» –  0:2 (16:25; 22:25);  «Озера» - «Дрижина» –  2:0 (25:14; 25:21);  «Ліцей №2» (дівчата) - «Іванівка» –   0:2 (16:25; 18:25);  «Дрижина» - «НРЦ» –  2:0 (11:25; 19:25);  «Ліцей №2» (дівчата) – «Вчителі» – 0:2 (8:25; 9:25); «ДЮСШ» - «Озера» – 0:2 (10:25;12:25); «Молодь» - «Локомотив» –  2:0 (25:10; 25:12). 

 

Турнірна  таблиця  відкритої  першості  Кобеляцького району з  волейболу сезону  2018 – 2019 років

 

                                                                                                                        Станом на 24.12.2018

Команди

Ігор

В1

В 2

П 1

П2

Партій

Очок

1

«Озера»  Озера

2

2

0

0

0

4:0

6

2

«Іванівка»  Іванівка

2

2

0

0

0

4:0

6

3

«Вчителі»  Кобеляки

1

1

0

0

0

2:0

3

4

«Молодь»  В.Балка

1

1

0

0

0

2:0

3

5

«НРЦ»  Кобеляки

1

1

0

0

0

2:0

3

6

«Ліцей №2 дівчата»  Кобеляки

3

0

1

0

2

2:5

2

7

«Ліцей №2 юнаки»  Кобеляки

2

0

0

1

1

1:3

1

8

«Локомотив»  Бутенки

1

0

0

0

1

0:2

0

9

«ДЮСШ»  Кобеляки

1

0

0

0

1

0:2

0

10

«Дрижина»  Др. Гребля

2

0

0

0

2

0:4

0

11

«Дашківка»  Дашківка

0

0

0

0

0

0:0

0

 

 

 

(за виграш з рахунком 2:0 – команда отримує 3 очки, 2:1 – 2 очки,  за  поразку  1:2 – 1 очко, 0:2 – 0 очок)

Наверх ↑